• Index
  •  » Forum
  •  » Nowy element na forum - GALERIA

#1 06-02-2007 19:48

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Nowy element na forum - GALERIA

Właśnie ;)
Jak pewnie niektórzy z Was zauważyli, na górze, w menu forum, pojawił się nowy element Galeria.

Nie wiem czy jest nam niezbędny, czy nie, ale jakbyście chcieli skorzystać, to mówcie ;) Bo tylko administrator może tworzyć nowe galerie. Wy oczywiście możecie dodawać fotki.

Tak sobie myślę, że możemy ją wykorzystywać do prezentowania fotek z koncertów, imprez, zlotów [jeśli takowe się odbędą], nie wiem, wycieczek i innych dość ciekawych wydarzeń.
Tylko wiecie ;) W granicach rozsądku. Myślę, że każdy wie co wolno, a czego nie wolno wysyłać, jesteśmy dorośli...
Chodzi mi o to, żeby pierdół nie rozsyłać ;) Po co robić śmietnik. Zaznaczam, że fotki ogólnie uznane za głupie, albo obraźliwe będą kasowane.

_________________________________________________________________________________

  • Więc jeszcze raz zaznaczam, żeby wszyscy zrozumieli:

Kategorie galerii są jak tematy na forum. Czyli przykładowo: byliście na koncercie Sayag Jazz Machine ;) i chcecie zrobić temat [kategorię] ze zdjęciami z tego koncertu. Wysyłacie PW do mnie lub wishki, albo po prostu dopisujecie posta pod tym tematem, że chcecie taką i taką kategorię o takiej i takiej nazwie. Wtedy któraś z nas ją zakłada, a Wy możecie wrzucać zdjęcia.

Mam nadzieję, że jest to jasne ;)
I zachęcam do korzystania z galerii.


Edit:
I jeszcze jedno. Zdjęcie nie może ważyć więcej, niż 1,5mb i być większe, niż 1024x768 pixeli. Jak będzie za duże, to będzie automatycznie zmniejszone ;)


))<>((

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Nowy element na forum - GALERIA

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokevapor www.piesku.pl www