• Index
  •  » Forum
  •  » Ważna wiadomość od Solarisa

#1 05-03-2007 19:53

wishka

Administrator

2527533
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 403
WWW

Ważna wiadomość od Solarisa

Solaris napisał:

Jest nas zarejestrowanych 65 osób. Okolo 20 regularnie odwiedza forum i przegląda tematy. Chciałbym wiedzieć czego Wam brakuje. Co jest nie tak, że regularnie wypowiadają się 2 osoby, a góra 5 sporadycznie.
Jak macie jakieś koncepcje to mówcie. Jak coś Was boli, mówcie. Jak jest jakiś powód, dla którego czynnie nie bierzecie udziału w życiu tutaj to też mówcie.
Gryzie mnie to, bo przecież, każdy tutaj post jest od NAS dla WAS. Czyli wszystko zostaje w rodzinie. Jak wrzucam info o filmie, czy muzyce, to chyba nie myślicie, ze dla siebie? Jak dzielę się z Wami humorem, problemami, żartami, poezją, czy czymkolwiek, to oczywistym jest, że robię to dla Was. Zreszta nie chodzi tu o mnie, ale o kazdego, kto aktywnie uczestniczy a nie tylko biernie przeglada posty.
A wiecie, czego tacy jak my oczekują? Podświadomie oczekujemy, żeby to forum miało ręce i nogi, żeby żyło. Podświadomie oczekujemy, że gdy robimy coś dla Was, kiedyś się to odpłaci i zaczniecie odpisywać, albo sami zakladać tematy. Samo w siebie to forum życia nie tchnie, a osoby, które coś robią w kierunku reanimacji tego forum sa tym pomału zmęczone.
Przyda się pomoc. Nie chcesz pisać, bo się wstydzisz? Trudno, zrób coś pożytecznego i chociaż poleć nas swoim znajomym...

Poszło w świat :) Teraz nic tylko czekać na Wasz głos, zapraszam do dyskusji !!


http://www.denness.net/scrobblersig.php?username=wishka

Offline

 

#2 05-03-2007 20:21

a0x

porcelanowy paszczak

4043325
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 144
WWW

Re: Ważna wiadomość od Solarisa

Ja mało piszę bo:
1) W sumie nie mam za bardzo o czym, wszyscy wszystko juz znają.
2) Jeśli pod czyims postem napisze "tak, to mi sie podoba" albo przeciwnie, to i tak przecież ani nic nie wniesie, ani nie bedzie miało dla nikogo żadnego znaczenia.

No, to tyle chyba :-)


http://imagegen.last.fm/ProzacNation-2/artists/a0x.gif

Offline

 

#3 05-03-2007 20:26

Solaris

Addikt

3478197
Call me!
Zarejestrowany: 19-10-2006
Posty: 655

Re: Ważna wiadomość od Solarisa

a0x nie wychodz z zalozenia, ze wszyscy wszystko znaja, mamy nowych uzytkownikow, patrz tez pod ich katem, ponadto nie wiem czym sie sugerujesz ta wszechwiedza kazdego uzytkownika ;-)
A probowac nie szkodzi.
Pozdrawiam.


To define is to limit.

http://travian.macaputo.de/sig-5-en-2-pl5_58706.gif

Offline

 

#4 06-03-2007 16:29

Gamiks

Panadol

status gamxx@jabber.autocom
1498188
Skąd: dno warty
Zarejestrowany: 15-02-2007
Posty: 23
WWW

Re: Ważna wiadomość od Solarisa

mała ilość użytkowników to efekt... małej ilości użytkowników :P 65 zarejestrowanych, 10 wypowiadajacych sie - przeciez to jest znakomita proporcja, na innych forach bylaby wrecz ogormna :P problem tkwi wlasnie w tym, ze zarejstrowanych jest tylko 65, a nowy uzytkownik to swieto. trzeba zadbac o reklame czy cos, bo my siebie powoli zaczynamy poznawac i nic nowego od siebie nie wyciagniemy :P

Offline

 

#5 06-03-2007 16:54

Solaris

Addikt

3478197
Call me!
Zarejestrowany: 19-10-2006
Posty: 655

Re: Ważna wiadomość od Solarisa

W wyniku mojej reklamy na roznych forach, dolaczylo w ostatnim czasie ze 20 osob.
Problem w tym, ze zdania sa podzielone, czy lepsza jest jakosc, czy ilosc.
Z mojego punktu widzenia, ze wzledu na dzialy tego forum duza ilosc nie zaszkodzi, bo uzytkownicy "kiepskiej jakosci" sa po prostu samoistnie odstraszani.
Teraz druga sprawa. Reklamuje na forach przykladowo z 17.000 uzytkownikow. Rejestruje sie 2.
Cos nie halo.
Pytanie dlaczego?


To define is to limit.

http://travian.macaputo.de/sig-5-en-2-pl5_58706.gif

Offline

 

#6 06-03-2007 20:58

Dorian

Panadol

6538400
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 02-03-2007
Posty: 26

Re: Ważna wiadomość od Solarisa

Zazwyczaj tak jest, że bez względu na ilość zarejestrowanych w rolę tych true forumowiczów wczuwa się niewielka ilość zarejestrowanych użytkowników. Na moim lokalnym forum, tudzież forum radomskim od 2002 roku przybyło nam 2606 z czego przez cały okres działalności forum zauważalny jest fakt, że regularnie udziela się od 10 do 20 osób, a od czasu do czasu odzwywa się tzw. stara gwardia czyli nieliczni z grupy od 20 do 40 osób ;) To jest chyba normalne na forach, że wyrażają się na nich osoby tym zainteresowane, które mają coś do powiedzenia oraz którym przyjemność sprawia udzielanie się... to są wnioski wysnute po rozmowach ze znajomymi o naszym forum. Jednak duże znaczenie mają inni forumowicze, klimat samego forum oraz treści na nich zawarte, zaś czy aktywnie w "tworzeniu" forum bierze udział 10 czy 100 nie ma znaczenia. Naturalnie im mniej tym bardziej kameralnie i jednostkowa, a im więcej to rozmowy gdzieś się rozmywają ze względu na ilość postów...


Linux user: #440847 Ubuntu user: #11198

Offline

 

#7 06-03-2007 21:17

Paool

Ibuprom MAX

Skąd: Szczawnica/Kraków
Zarejestrowany: 28-02-2007
Posty: 59
WWW

Re: Ważna wiadomość od Solarisa

Solaris napisał:

Teraz druga sprawa. Reklamuje na forach przykladowo z 17.000 uzytkownikow. Rejestruje sie 2.
Cos nie halo.
Pytanie dlaczego?

imho taka reklama po forach bardziej uznawana jest za spam niż za reklamę... sam zajrzałem tu z ciekawości jak przesuwałem temat z tą właśnie reklamą na odpowiadającą mu tablicę :P zobaczyłem ciekawe działy, znajomy nick z last.fm no i jakoś zostałem :P

lepszym pomysłem może być wypozycjonowanie forum w wyszukiwarce :) a jak już podsyłanie linków to lepiej od razu ludziom (znajomym) którzy się tu odnajdą i będą się dobrze czuli :) tyle ode mnie :)


Yes, you *need* to know this, it's my OCD speaking.

Offline

 

#8 06-03-2007 21:21

Solaris

Addikt

3478197
Call me!
Zarejestrowany: 19-10-2006
Posty: 655

Re: Ważna wiadomość od Solarisa

To tak jak w apelu, zachecam Was do zapraszania ludzi ;-)


To define is to limit.

http://travian.macaputo.de/sig-5-en-2-pl5_58706.gif

Offline

 

#9 06-03-2007 21:47

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Re: Ważna wiadomość od Solarisa

Właśnie, jeśli to Was nie razi, zapraszam do wklejania buttonów na profil lastowy -> dostępne tutaj ;) niemalże do wyboru do koloru. Może to kogoś zainteresuje.

A z tym pozycjonowaniem, hmm.. dodaję co jakiś czas do jakichś wyszukiwarek, ale szczerze mówiąc nie wiem o co w tym chodzi i nie wiem jak to usprawnić ;) Miał być też dostępny sitemap, ale jak możecie przeczytać, coś im nie wyszło.
Jeśli się ktoś na tym zna, proszę o info ;)


))<>((

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Ważna wiadomość od Solarisa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKuźnica pensjonaty wynajem busów Medycyna chińska