#1 19-10-2006 15:59

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Czarna Dalia

Czarna Dalia [The Black Dahlia] [2006] reż. Brian De Palma

http://img147.imageshack.us/img147/7741/daliayn6.jpg

Treść:
Los Angeles. Dwaj policjanci i przyjaciele Bucky Bleichert i Lee Blanchard muszą rozwiązać tajemnicę śmierci gwiazdki filmowej Elizabeth Short. Śledztwo wydaję się z pozoru rutynowe. Policjanci są partnerami, jednak pomysł na znalezienie sprawcy mają odmienny. Bucky wpada na ślad przyjaciółki ofiary, kobiety z zamożnej wpływowej rodziny. Lee w poszukiwaniu mordercy korzysta z pomocy swojej dziewczyny. Okazuje się że, kobiety znały ofiarę oraz drugie, ciemne oblicze jej życia. Krąg podejrzanych zaczyna się poszerzać. Obciążenia padają na polityków i policję. Bucky i Lee przestają ufać nawet sobie. Kto zabił Elizabeth, która w kryminalnym świadku Los Angeles znana była jako "Black Dahlia"? - Onet.pl

TRAILER [mmm, Dirge by Death In Vegas w tle :)]

Film oparty na faktach, opowiada historię tajemniczego morderstwa, które do tej pory nie zostało wyjaśnione.
Myślę, że może być ciekawy. Ja się piszę. Byle tylko Josh Hartnett nie zepsuł całokształtu.

Tutaj jest taka ciekawa strona zawierająca pewne fakty ze śledztwa. [eng]


))<>((

Offline

 

#2 24-07-2007 00:19

LadyTifa

Panadol

4152115
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 42

Re: Czarna Dalia

Widziałam Trailer w kinie dwa dni temu, zapowiada się ciekawie, zobaczymy co pokaże młode pokolenie amerykańskiej fabryki snów =)


::: there is only one conclusion to every story - we all fall down :::

Offline

 

#3 24-07-2007 00:32

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Re: Czarna Dalia

No spoko, możesz śmiało oglądać. Chociaż u mnie pozostał jakiś niedosyt... Zresztą napisałam już gdzieś wcześniej tak:

No sama nie wiem, tak się nastawiłam, a w sumie był dość średni. Muzyka świetna [Mark Isham], ale ogólnie no.. za mało Dalii w Dalii, tak bym powiedziała. No ale w końcu to film na podstawie książki, a nie faktów. Można obejrzeć ;)

Z lekka przekombinowany ;) Ale może być.
I jednak chyba aktorzy trochę zbyt młodzi do tego typu ról ;)


))<>((

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokevapor www.piesku.pl www