#1 02-11-2006 12:33

_49

Ibuprom MAX

Sk±d: out_of_reach
Zarejestrowany: 16-10-2006
Posty: 91

¦¶¶¶¶wietliki

Nie wiedziałem gdzie napisać, napiszę tu.
Co my¶licie o Marcinie ¦. i jego projektach? Ja już od pół roku, aż wstyd mówić, że dopiero od pół, bezustannie my¶lę jego tekstami i muzyk± ¦wietlików. My¶lę Krakowem, niestety, a może i na szczę¶cie.

Płytowo, nie potrafię powiedzieć, co mi pasuje. Wszystko i nic. To jest silniejsze ode mnie. (:


Jenerał Sowiński stracił dla Polski nogę, Walery Sławek stracił dla Polski oko, Aleksander Kwa¶niewski stracił dla Polski 10 kilo.

Offline

 

#2 04-11-2006 17:09

wishka

Administrator

2527533
Sk±d: Kraków
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 403
WWW

Re: ¦¶¶¶¶wietliki

Musiałam się jako¶ nastroić do napisania tej odpowiedzi :) Dawno temu, pocz±tki liceum - trochę słuchałam, więcej czytałam.. Moi znajomi szaleli na punkcie ¦wietlików.. Ale ja jako¶ nie mogę :( Akurat te pesymizmy do mnie nie trafiaj± (może za mało piję :P ). Tak, Kraków, Wojaczek kiedy¶ napisał, że Kraków to takie specyficzne miasto, które się kocha i nienawidzi równocze¶nie i co¶ w tym jest, chyba także u ¦wietlickiego :)

Natomiast muzyka to zupełnie inna sprawa, i tu muszę napisać: brawa za płytkę z Lind±.


http://www.denness.net/scrobblersig.php?username=wishka

Offline

 

#3 15-11-2006 11:08

Panadol

Zarejestrowany: 19-10-2006
Posty: 14

Re: ¦¶¶¶¶wietliki

¦wietliki taaak, poznałam, kiedy wydali 'Złe misie', potem poznałam resztę. Lubię, ale nie zawsze mam nastrój, żeby ich słuchać [teraz wlasnie mi wraca ...]. Wiem, ze nie kazdemu przypadaja do gustu, ze względu własnie na to jak i co pan ¦wietlicki pisze - jednak do mnie to trafia. Chciałam i¶ć na koncert, ale nie wyrobiłam finansowo. Szkoda, nadrobię. Dla mnie ¦wietliki to opary dymu tytoniowego i zapach alkoholu, ale także ta poetyka, dzięki której nie byłyby tym samym.

Offline

 

#4 15-11-2006 12:47

aha

Administrator

Sk±d: ŁódĽ
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Re: ¦¶¶¶¶wietliki

Nie, no, ja też co¶ napiszę :D Choć niewiele, bo niewiele ¦wietlików słuchałam, ale zaczęłam ich słuchać od płyty Cacy Cacy Fleischmaschine, któr± paradoksalnie pożyczył mi a0x :D, no i muszę powiedzieć, że swojego czasu sporo ich katowałam. Odpowiadała mi muzyka, no i przede wszystkim teksty. My¶lę, że s± jednymi z lepszych na polskiej scenie. Poza tym znałam jeszcze kilka kawałków, jak "Gotuj", "Nieprzysiadalno¶ć", no słowa genialne.


))<>((

Offline

 

#5 21-11-2006 02:32

gibałek

Panadol

Sk±d: ŁódĽ
Zarejestrowany: 22-10-2006
Posty: 17

Re: ¦¶¶¶¶wietliki

¶wiatlicki podpalł mi papierosa przed koncertem w kaliskiej jak były złe misie promowane... zle pamiętam ich dwa koncerty wcze¶niej z cacy cacy .... jednak najlepiej zagrali w forum fabricum trase z perełek Pospieszalski na saxach rz±dził...Malancolicas jest najpesymistyczniejsz± z płyt a na koncercie w kaliskiej zagrali M... jak miło¶ć.... ZGADNIJCIE KTO KRZYKNˇŁ...hehehehe no i kocham ¶wietliki!

Offline

 

#6 03-12-2006 14:21

wishka

Administrator

2527533
Sk±d: Kraków
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 403
WWW

Re: ¦¶¶¶¶wietliki

Dzi¶ mi się gdzie¶ obiło o oczy w necie, że w styczniu będzie w Żaczku koncert. To tak na marginesie :)


http://www.denness.net/scrobblersig.php?username=wishka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokevapor www.piesku.pl www