#1 01-11-2006 21:57

Troper

Panadol

Zarejestrowany: 16-10-2006
Posty: 7

Homosapiens

No i co, rozpadli się, i tak genialny band nie tworzy już nigdzie? Nawet częściowo?

Nie wiecie może czegokolwiek o jakiś solowych projektach poszczególnych artystów?


Pozdrawiam,
Troper.

Offline

 

#2 02-11-2006 15:05

wishka

Administrator

2527533
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 403
WWW

Re: Homosapiens

Ponieważ juz jakiś czas nie siedzę w takich klimatach - może głupio, ale się zapytam.. [To ci od Flapjacka? :P A Flapjacka to lubiłam kiedyś..]


http://www.denness.net/scrobblersig.php?username=wishka

Offline

 

#3 03-11-2006 23:03

maxinquaye

Ibuprom MAX

Zarejestrowany: 15-10-2006
Posty: 73

Re: Homosapiens

Zgadza się :) Guzik - wokalista śpiewał we Flapjacku. A właściwie śpiewa, bo Flapjack się reaktywował (www.flapjack.art.pl). A co do Homosapiens, to life is brutal. Byli świetni i cholerna szkoda, że ta świetność nie przełożyła im się na sprzedaż płyt i na szeroko pojęty sukces. Poza Guzikiem solowo udziela się gitarzysta - Jacek Kulesza (www.jacekkulesza.com). Poza tym gra w Von Zeit (www.vonzeit.pl) oraz z Jackiem Lachowiczem (www.lachowicz.art.pl). Co do reszty zespołu, nic nie wiem. Jeśli ktoś ma jakieś info na ich temat, to proszę się podzielić :)


Daydreaming
I quietly observe standing in my space

Offline

 

#4 10-11-2006 22:33

Troper

Panadol

Zarejestrowany: 16-10-2006
Posty: 7

Re: Homosapiens

Ostatnio udało mi się "dorwać" ich wcześniejszą płytę "The Wheel" i stwierdzam wszem i wobec, że jest absolutnie genialna. Troche inne brzmienia w porównaniu z "Big Frank'iem". Nie wspominając o "Riccardo" ;)

Pozdrawiam,
Troper.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKuźnica pensjonaty wynajem busów Medycyna chińska