#1 12-11-2006 15:32

pm5k

Panadol

1908640
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 12-11-2006
Posty: 30

Soundsystem? załóżmy!!!!

powitac wszystkich!
mam taki maly pomysl, bo ogolenie bardzo lubie muzyke elektroniczna, wiekszosc jej odmian czyli jakies downtempo, italo, house, tech, takie tam wiadomo kazdy wie bo inaczej by tu nie wchodzil! w kazdym razie chcialbym zalożyc jakis soundsystem lub cos w tym stylu... muzyka eksperymentalna i wszystko co z tym zwiazane... mam tez juz pomysl na nazwe, ale nie bede sie zapedzal :P

a tak w ogole interesuje mnie tylko KRAKOW i okolice (problem z dojazdem i rozne rzeczy zwiazane z dystansem) wiec chetnych spoza przepraszam :|

zaczne moze od przedstawienia jak mi sie to widzi:

gram na gitarze od kilku latek i cos juz chyba umie, chociaz wirtuozem nie jestem :P
w kazdym razie mam gitare, kilka dobrych efektow (mozna zgrac sciezke na komputer)(ale nie mysle o zadnej sieczce metalowej(moze czasem :P))
robie sobie tez rozne rzeczy na fruity loops, dosc znany programik!

i tak z polaczenia zamyslilem sobie ze moze moznaby cos pokleic z tego wszysktiego
a ze samemu nierazniej, wiec zapraszam kogos do wspolpracy... a moze ktos mnie zaprosi?

kazdy instrument wchodzi w gre jaki macie!

jezeli kogos zachecilem i chcialby ktos z was sprobowac cos w strone "kariery" zrobic, ZapraszaM!

moj e-mail to pm5k@o2.pl , tel 509186874 (preferuje sms, bo bateria w moim komie ostatnio malo je :P )

to by bylo na tyle
pozdrawiam i zapraszam ;)
pm5k


(o.0)

(o Y o)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKuźnica pensjonaty wynajem busów Medycyna chińska